Ogłoszenie

CLOSED

#1 2010-04-25 15:51:28

 Blant

Administrator

15704343
Zarejestrowany: 2010-04-02
Punktów :   
WWW

Nieobecnosc - Blant

Musze powiadomić o swojej nieobecności z powodu awarii sprzętu dzięki któremu mogę przebywać z wami.
Termin powrotu bliżej nieokreślony z powodu braku wiedzy o specjalistach zajmujących sie konserwacją.

Jestem GM, dlatego zrzekam sie przewodzić Wysłannikami Cienia, by zachować ciągłość władzy.
Zostało zrobione to zgodnie z Zasadami panującymi, większość głosów otrzymał "AZER" i jest on zobowiązany przejąć wszystkie obowiązki GM'a. Jest to duże brzemię, ale nie odmówił on podjęcia sie tego zadania.
Ma on moje błogosławieństwo!!

Proszę żeby gildia dalej sie rozwijała, a wszystkie podjęte po temu działania dalej zostały prowadzone.

PS. mojego brata Drjointa także nie będzie


I w wyznaczonym czasie powstaniemy z naszych miejsc ukrycia i zdobędziemy miasta i osady Aliantów .Nasi bracia wyjdą z cienia by zabijać i palić. Chaos ogarnie ziemię, a my wybrani jego sludzy zostaniemy wyniesieni w JEGO oczach. Niech będzie pozdrowiony wladca Chaosu, Ten, Który Zmienia Drogi!!

Offline

 

#2 2010-04-28 19:13:54

 Blant

Administrator

15704343
Zarejestrowany: 2010-04-02
Punktów :   
WWW

Re: Nieobecnosc - Blant

Moja przerwa nie przedłużyła sie jak oczekiwałem.. Wręcz przeciwnie już mam kompa i wracam do gryxP


I w wyznaczonym czasie powstaniemy z naszych miejsc ukrycia i zdobędziemy miasta i osady Aliantów .Nasi bracia wyjdą z cienia by zabijać i palić. Chaos ogarnie ziemię, a my wybrani jego sludzy zostaniemy wyniesieni w JEGO oczach. Niech będzie pozdrowiony wladca Chaosu, Ten, Który Zmienia Drogi!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruciak1.pun.pl www.wsadzimierz.pun.pl www.hkh.pun.pl www.moto-zulawy.pun.pl www.logistyka.pun.pl